Nike AIR MAX COMMAND LEATHER

101,99 €
2232057715
 • Popis
 • Použité technológie
 • Hodnotenie (0)
 • Diskusia (0)

Popis

Nike AIR MAX COMMAND LEATHER

Pánska voľnočasová obuv Nike AIR MAX COMMAND LEATHER je vyrobená v retro štýle, ale zároveň sa budete cítiť veľmi štýlovo. Vďaka ultra mäkkému odpruženiu Vám obuv poskytne maximálny komfort. 


 • retro štýl
 • odpruženie päty Air Max systémom
 • Waffle podrážka zaisťuje skvelú priliehavosť na každom povrchu. Prerezaním podrážky je časť materiálu odstránená a vznikajú tak štvorcové články oddelené od seba hlbokými drážkami. Tie zvyšujú priliehavosť a pomáhame bežce dopredu. Znižujú tiež energiu pri dopadu nohy na zem a zaisťujú tak priliehavosť a pomáhajú bežcovi dopredu. Znižujú tiež energiu pri dopade nohy na zem a zaisťujú tak prvú úroveň tlmiacich nárazov.
 • zvršok z kože a syntetiky
 • penová podrážka s tlmiacou vrstvou Max Air
 • odpruženie päty Air max systémom
 • Waffle podrážka zaisťuje skvelú priľnavosť na každom povrchu. Prerezaním podrážky je časť materiálu odstránená a vznikajú tak štvorcové články, ktoré sú od seba oddelené hlbokými drážkami. Tie zvyšujú priľnavosť a poháňajú bežcov dopredu. Znižujú tiež energiu pri dopade nohy na zem a zaisťujú tak prvú úroveň tlmenia nárazov.

Nike Air Max

Asi nejpopulárnejší model rady Nike Air Max a celkovo jedna z najzásadnejších siluet značky Nike všetkých dôb. To presne stelesňujú tenisky Nike Air Max 90. Jedná sa o pôvodne bežeckú tenisku, ktorú v roku 1990 predstavil svetu návrhár Tinker Hatfield. Za niekoľko dekád sa z bežeckej obuvi stala obuv módna a cestu si tak našla nie len do botníka sneakerheads, ale i do botníkov všetkých, ktorým sa páčia krásne essential topánky.

Parametre produktu Nike AIR MAX COMMAND LEATHER

Farba čierna 95 %, biela 5 %
Zvršok syntetická koža
Medzipodrážka EVA pena
Podrážka guma
Technológia Waffle, Max Air, EVA

Použité technológie

Waffle

Podrážka Waffle je patentovaný návrh spoločnosti Nike, ktorý vynašiel jej spoluzakladateľ Bill Bowerman. Používa sa najviac pri bežeckej obuvi.


Zaisťuje skvelú prilnavosť na každom povrchu. Prerezaním podrážky je časť materiálu odstránená a vznikajú tak štvorcové články oddelené od seba hlbokými drážkami. Tie zvyšujú priľnavosť a poháňajú bežca dopredu. Znižujú tiež energiu pri dopade nohy na zem a zaisťujú tak prvú úroveň tlmenia nárazov.

Max Air

Technológia Nike Max Air obsahuje maximálny objem vzduchu v tlmiacej jednotke a zaisťuje tak maximálnu ochranu pri dopade (väčší objem vzduchu je viditeľný na prvý pohľad oproti zabudovaným systémom Air).


Môže mať rozličný tvar v podrážke a všetky systémy Max Air sú viditeľné skrz priezory v medzipodrážke.

Max Air poskytuje maximálnu ochranu pred nárazmi a je vhodný pre športové aktivity s prudkým dopadom ako je beh alebo basketbal. Vhodné aj pre mohutnejšie postavy.

EVA

Materiál s pórovitou štruktúrou vyznačujúci sa veľmi nízkou hmotnosťou a vynikajúcimi tlmiacimi vlastnosťami. EVA = Ethyl Vinyl Acetate.
Najrozšírenejší materiál medzipodrážky obuvi.

Hodnotenie (0)

Celkové hodnotenie

0

hodnotení produktu

0
0
0
0
0

Máš tento tovar? Podeľ sa o skúsenosti!

Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť nové hodnotenie

1

Oznámkuj svoju skúsenosť s tovarom

Zle
Výborné

2

Povedz nám niečo o sebe


3

Pridaj slovné hodnotenie

Tvoje slovné hodnotenie pomôže ostatným pri výbere tovaru. Tak sa neboj popísať prednosti alebo slabiny výrobku.

Diskusia (0)

Pýtaj sa, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť