Nike AIR JORDAN 1 LOW SHOE

94,99 €
2232059011
  • Popis
  • Použité technológie
  • Hodnotenie (0)
  • Diskusia (0)

Popis

Nike AIR JORDAN 1 LOW SHOE

Táto pánska voľnočasová obuv Nike AIR JORDAN 1 LOW SHOE je inšpirovaná pôvodným modelom, ktorý sa predstavil v roku 1985. Má elegantný a klasický vzhľad, ktorý dobre poznáš, ale napriek tomu vždy prekvapí. Pohodlný strih, odolný a pevný zvršok z pravej kože a jednotka Air-Sole, ktorá skvelo tlmí. Táto obuv sa bude hodiť ku všetkému a nikdy nevyjde z módy.
  • klasické šnurovanie
  • klasický pevný strih
  • odolný zvršok obuvi
  • jednotka Air-Sole skvelo tlmí každý krok
  • gumová podrážka pre lepšiu trakciu
  • zaujímavé farebné prevedenie

Nike Jordan

Nike Jordan nie je len značka. Nike Jordan je dedičstvo najväčšieho hráča všetkých dôb, ktorý sa stal ikonou pre jeho štýl a výkony na ihrisku aj mimo neho. Michael Jordan sa narodil v Brookline 17. februára 1963. Jeho obchodná známka bola založená na jeho výnimočnej schopnosti skákať a smečovať za akýchkoľvek podmienok. Práve jeho neuveriteľné skoky mu vyniesli epickú prezývku ,,Air“.                                        Revolúcia začala v roku 1985, kedy vznikli prvé basketbalové topánky Nike Air Jordan, ktoré boli spočiatku pre svoj inovatívny dizajn na ihrisku zakázané. Čoskoro sa však stali módnymi ikonami ulíc a vo všetkých kútoch sveta. Dopyt ale stále rastie a tak vznikajú nové modelové rady venované ďalším vynikajúcim hráčom NBA, ale aj iných športov.           Je to už 30 rokov výnimočných topánok. Tridsať rokov inovácií, nezabudnuteľných modelov a neustáleho posúvania hraníc.Parametre produktu Nike AIR JORDAN 1 LOW SHOE

Zvršok pravá koža
Medzipodrážka Air-Sole
Podrážka guma
Technológia Waffle

Použité technológie

Waffle

Podrážka Waffle je patentovaný návrh spoločnosti Nike, ktorý vynašiel jej spoluzakladateľ Bill Bowerman. Používa sa najviac pri bežeckej obuvi.


Zaisťuje skvelú prilnavosť na každom povrchu. Prerezaním podrážky je časť materiálu odstránená a vznikajú tak štvorcové články oddelené od seba hlbokými drážkami. Tie zvyšujú priľnavosť a poháňajú bežca dopredu. Znižujú tiež energiu pri dopade nohy na zem a zaisťujú tak prvú úroveň tlmenia nárazov.

Hodnotenie (0)

Celkové hodnotenie

0

hodnotení produktu

0
0
0
0
0

Máš tento tovar? Podeľ sa o skúsenosti!

Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť nové hodnotenie

1

Oznámkuj svoju skúsenosť s tovarom

Zle
Výborné

2

Povedz nám niečo o sebe


3

Pridaj slovné hodnotenie

Tvoje slovné hodnotenie pomôže ostatným pri výbere tovaru. Tak sa neboj popísať prednosti alebo slabiny výrobku.

Diskusia (0)

Pýtaj sa, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť