Mizuno WAVE SAYONARA 3 W

49,99 €
2282000175
  • Popis
  • Použité technológie
  • Hodnotenie (0)
  • Diskusia (0)

Popis

Mizuno WAVE SAYONARA 3 W

Dámsky model Mizuno WAVE SAYONARA 3 s tempárskou mierou tlmenia, ktorú zaisťuje paralelná vlnová doska. Určený pre bežcov hľadajúcich rýchly model s potrebnou dávkou tlmenia. Wave Sayonara je vhodná pre tempové tréningy, pre dlhšie preteky, kde si chceme zachovať komfortné tlmenie.
  • pre bežkyne orientované na výkon, ktoré hľadajú ľahkú a dynamickú tréningovú obuv s vynikajúcim tlmením a stabilitou
  • inovovaná konštrukcia obuvi je viac tréningová ako pretekárska - pre každodenný rýchly beh
  • ľahkosť, tlmenie, stabilita so SAYONAROU bude každý beh zábavou
  • U4iC medzipodrážka poskytuje vynikajúce tlmenie v pomere k nízkej hmotnosti

Parametre produktu Mizuno WAVE SAYONARA 3 W

Zvršok syntetika, textília, sieťovina
Medzipodrážka tlmiaca pena, paralelná vlnová doska
Podrážka guma
Povrch cestný
Použitie tempo
Miera tlmenia stredná
Došľap neutrálny
Klenba normálna
Vodeodolnosť nie
Hmotnosť 210 g
Technológia AIRmesh, DYNAMOTION FIT - obuv, WAVE TECHNOLOGY, SmoothRide, INTERCOOL® - obuv, X10, Premium INSOCK, U4iC

Použité technológie

AIRmesh

Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť a umožňuje chodidlu zostať v pohodlí.

DYNAMOTION FIT - obuv

Vyvinuté na základe analýzy zrýchleného videozáznamu, ktorý ukazuje, ako sa obuv počas bežeckého cyklu deformuje v oblasti priehlavku a päty, čo má za následok stratu pohodlia a kĺzanie chodidla v pätovej časti. Technológia Dynamotion FIT umožňuje vrchnej časti obuvi reagovať na pohyb chodidla, čo uvoľňuje deformáciu spôsobujúcu napätie vŕšku a poskytuje tak väčšie pohodlie.

WAVE TECHNOLOGY

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.

Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability k zníženiu rizika zranenia.

Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodrážky v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

SmoothRide

SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu znížením nárazu a zvýšením flexibility. Táto technológia dovoľuje Mizunu vytvoriť bežeckú obuv, ktorá umožňuje veľmi pohodlný beh. Mizuno je považované za vedúcu značku v dizajne a technológii obuvi a so SmoothRide urobilo ďalší krok k maximálnemu pôžitku a výkonu pri behu.

INTERCOOL® - obuv

Táto technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri topánky počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie aj od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AirMesh, a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.

X10


X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na vonkajší roh pätovej časti podrážky, teda najzaťažovanejšia časť. Predlžuje tak životnosť a zvyšuje odolnosť topánky.


Premium INSOCK

Vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé sadnutie, pohodlie a napomáha odpruženiu a trvalejšej odolnosti.

U4iC

EUFÓRIA Z BEHU 

Cieľom značky Mizuno je podporiť čo najefektívnejší pohyb, poskytnúť maximálny komfort a celkový zážitok eufórie z behu. Technológia U4iC posúva látku opäť o trochu vyššie. Špeciálna zmes materiálu medzipodrážky U4iC je o 30% ľahšia než predchádzajúce ap+, napriek tomu si zachováva rovnaké vlastnosti odpruženia a pohodlia, ktoré bežci od značky Mizuno očakávajú.

Hodnotenie (0)

Celkové hodnotenie

0

hodnotení produktu

0
0
0
0
0

Máš tento tovar? Podeľ sa o skúsenosti!

Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť nové hodnotenie

1

Oznámkuj svoju skúsenosť s tovarom

Zle
Výborné

2

Povedz nám niečo o sebe


3

Pridaj slovné hodnotenie

Tvoje slovné hodnotenie pomôže ostatným pri výbere tovaru. Tak sa neboj popísať prednosti alebo slabiny výrobku.

Diskusia (0)

Pýtaj sa, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť