• Popis
  • Použité technológie
  • Hodnotenie (0)
  • Diskusia (0)

Popis

Ice Bug JUNIPER GTX

Atraktívna pánska zimná obuv ICEBUG JUNIPER RB9X GTX aj do náročných zimných podmienok. Obuv je vyvinutá na špeciálnej bežeckej podrážke obuvi ANIMA s patentovanou protišmykovou technológiou RB9X. Goretexová membrána v spolupráci s vyššou mierou použitej izolácie ponúka dokonalú ochranu proti vode a komfortnej zóny až do -20°C.

  • podrážka je vyrobená zo špeciálnej gumy RB9X s vynikajúcimi protišmykovými vlastnosťami
  • komfort zóna -20°C
  • membrána GORE-TEX®

Parametre produktu Ice Bug JUNIPER GTX

Farba čierna 90 %, žltá 10 %
Zvršok textília
Medzipodrážka EVA
Podrážka guma
Membrána GORE-TEX®
Technológia GORE-TEX®, RB9X®

Použité technológie

GORE-TEX®

Odevy vyrobené s využitím technológie GORE-TEX® sú trvalo nepremokavé, vetruvzdorné a optimálne priedušné. Sú to trvanlivé produkty, ktoré poskytujú maximálnu ochranu a pohodlie.


- trvalá nepremokavosť a vetruodolnosť
- optimálna priedušnosť
- záruka nepremokavosti GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™

Z-Liner konštrukcia: Membrána GORE-TEX® je spojená s ľahkou nosnou textíliou, ktorá je voľne zavesená medzi vonkajšou textíliou a podšívkou. Podlepiť je nutné iba švy vrstvy Z-liner.

LTD-Liner konštrukcia: Membrána GORE-TEX® je nalaminovaná na podšívku a v niektorých odevoch taktiež na nosnej textílií. Nie je nutná žiadna ďalšia podšívka. Je iba potrebné podlepiť švy vrstvy LTD-liner.

Dvojvrstvová konštrukcia: Membrána GORE-TEX® je nalaminovaná na podšívku a z vonkajšej strany je chránená samostatnou vonkajšou textíliou.

2 vrstvy konštrukcie: Membrána GORE-TEX® je zlaminovaná s vonkajšou textíliou a z vnútornej strany chránená voľne vloženou podšívkou. V kombinácií s produktovou technológiou PacliteŸ nie je nutná samostatná podšívka.

Dvojvrstvová izolácia konštrukcie: Membrána GORE-TEX® je nalaminovaná na vonkajšiu textíliu. Špeciálna izolačná vrstva je voľne zavesená medzi dvojvrstvovým laminátom a podšívkou.

3 vrstvy konštrukcie: Membrána GORE-TEX® je zlaminována s vonkajšou textíliou a podšívkou. Medzi jednotlivými vrstvami nevzniká trenie.

Špeciálna technológia podlepenia švov GORE-SEAMŸ zaisťuje 100 % nepremokavosť.

RB9X®

RB9X – Rubber 9 Extreme je naša najnovšia prižová zmes, ktorá nastavuje nový štandard v oblasti priliehavosti, teda trakcie. Laboratórne testy (Satran), nám ukazujú, že RB9X má naozaj výnimočné parametre čo sa priliehavosti týka a však pri zachovaní maximálnej trvanlivosti podrážky, ktorá je bežná u obuvi na asfaltové povrchy. V reálnej akcii maximálnej trvanlivosti podrážky, ktorá je bežná u obuvi na asfaltovom povrchu. V reálnej akcii to znamená, že obuv s technológiou RB9X je aj za mokra na klzkom povrchu spoľahlivo stabilná, čo umožňuje zažiť celkom  nový rozmer komfortu, pri behu v členitom a ťažkom teréne.

Hodnotenie (0)

Celkové hodnotenie

0

hodnotení produktu

0
0
0
0
0

Máš tento tovar? Podeľ sa o skúsenosti!

Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť nové hodnotenie

1

Oznámkuj svoju skúsenosť s tovarom

Zle
Výborné

2

Povedz nám niečo o sebe


3

Pridaj slovné hodnotenie

Tvoje slovné hodnotenie pomôže ostatným pri výbere tovaru. Tak sa neboj popísať prednosti alebo slabiny výrobku.

Diskusia (0)

Pýtaj sa, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť