Ice Bug JUNIPER GTX

Pánska zimná obuv C6409-9A - 2262008811

doteraz nehodnotené
hodnotenie: 0
  • Popis
  • Špecifikácie
  • Použité technológie
  • Hodnotenie
  • Diskusia

Popis

Ice Bug JUNIPER GTX

Atraktívna pánska zimná obuv ICEBUG JUNIPER RB9X GTX aj do náročných zimných podmienok. Obuv je vyvinutá na špeciálnej bežeckej podrážke obuvi ANIMA s patentovanou protišmykovou technológiou RB9X. Goretexová membrána v spolupráci s vyššou mierou použitej izolácie ponúka dokonalú ochranu proti vode a komfortnej zóny až do -20°C.

  • podrážka je vyrobená zo špeciálnej gumy RB9X s vynikajúcimi protišmykovými vlastnosťami
  • komfort zóna -20°C
  • membrána GORE-TEX®

Špecifikácie

Parametre produktu Ice Bug JUNIPER GTX

Zvršok textília
Medzipodrážka EVA
Podrážka guma
Membrána GORE-TEX®
Technológia GORE-TEX®, RB9X®

Použité technológie

GORE-TEX®

Odevy vyrobené s využitím technológie GORE-TEX® sú trvalo nepremokavé, vetruvzdorné a optimálne priedušné. Sú to trvanlivé produkty, ktoré poskytujú maximálnu ochranu a pohodlie.


- trvalá nepremokavosť a vetruodolnosť
- optimálna priedušnosť
- záruka nepremokavosti GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™

Z-Liner konštrukcia: Membrána GORE-TEX® je spojená s ľahkou nosnou textíliou, ktorá je voľne zavesená medzi vonkajšou textíliou a podšívkou. Podlepiť je nutné iba švy vrstvy Z-liner.

LTD-Liner konštrukcia: Membrána GORE-TEX® je nalaminovaná na podšívku a v niektorých odevoch taktiež na nosnej textílií. Nie je nutná žiadna ďalšia podšívka. Je iba potrebné podlepiť švy vrstvy LTD-liner.

Dvojvrstvová konštrukcia: Membrána GORE-TEX® je nalaminovaná na podšívku a z vonkajšej strany je chránená samostatnou vonkajšou textíliou.

2 vrstvy konštrukcie: Membrána GORE-TEX® je zlaminovaná s vonkajšou textíliou a z vnútornej strany chránená voľne vloženou podšívkou. V kombinácií s produktovou technológiou PacliteŸ nie je nutná samostatná podšívka.

Dvojvrstvová izolácia konštrukcie: Membrána GORE-TEX® je nalaminovaná na vonkajšiu textíliu. Špeciálna izolačná vrstva je voľne zavesená medzi dvojvrstvovým laminátom a podšívkou.

3 vrstvy konštrukcie: Membrána GORE-TEX® je zlaminována s vonkajšou textíliou a podšívkou. Medzi jednotlivými vrstvami nevzniká trenie.

Špeciálna technológia podlepenia švov GORE-SEAMŸ zaisťuje 100 % nepremokavosť.

RB9X®

RB9X – Rubber 9 Extreme je naša najnovšia prižová zmes, ktorá nastavuje nový štandard v oblasti priliehavosti, teda trakcie. Laboratórne testy (Satran), nám ukazujú, že RB9X má naozaj výnimočné parametre čo sa priliehavosti týka a však pri zachovaní maximálnej trvanlivosti podrážky, ktorá je bežná u obuvi na asfaltové povrchy. V reálnej akcii maximálnej trvanlivosti podrážky, ktorá je bežná u obuvi na asfaltovom povrchu. V reálnej akcii to znamená, že obuv s technológiou RB9X je aj za mokra na klzkom povrchu spoľahlivo stabilná, čo umožňuje zažiť celkom  nový rozmer komfortu, pri behu v členitom a ťažkom teréne.

Hodnotenie

Celkové hodnotenie

0

hodnotení produktu

0
0
0
0
0

Máš tento tovar? Podeľ sa o skúsenosti!

Pridať vlastné hodnotenie

Diskusia

Pýtaj sa, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť