Aktuálne

Dôležité informácie

23 .4. 2020

Vybavenie objednávky teraz môže trvať 10 pracovných dní.

Tovar zakúpený od 1. 3. do 31. 5. 2020 môžete meniť/vrátiť do 30. 6. 2020.

 

Uľahčíte prosím našim operátorom?

Aktuálne môžete mať detailný prehľad o svojej objednávke.

Prihláste sa do svojho účtu, alebo kliknite na odkaz v e-maili s potvrdením objednávky a uvidíte:

  • informácie o objednávke v reálnom čase
  • detailný stav pri jednotlivých položkách objednávky

 

Myslíme na vaše bezpečie, prijali sme prísne hygienické opatrenia

20. 3. 2020

Vaše zdravie je pre nás prioritou č. 1, a preto sme prijali prísne bezpečnostné opatrenia pri spracovávaní objednávok a odosielania zásielok.

 

Uzavretie predajní

Ako sme vás už informovali, v súvislosti s nariadením vlády SR z 15. 3. 2020 sme do odvolania uzavreli všetky predajne Sportisimo, náš e-shop Molo sport a sklad sú však v plnej prevádzke. Pri spracovaní online objednávok dodržiavame maximálnu hygienu.

 

Hygiena v sklade

Váš balík je po celý čas v bezpečí. Všetci naši expediční zamestnanci podliehajú kontrole - je im meraná teplota a nielen pri manipulácii so zásielkami sú vybavení rúškami. Ďalej pravidelne dezinfikujeme všetky skladové priestory, kľučky, toalety aj šatne.

 

Hygiena pri doručení

Nielen my, ale všetci naši dopravcovia dbajú pri doručovaní na maximálnu hygienu. Využiť môžete napríklad bezkontaktné odovzdanie balíka, kedy vám ho kuriér zanechá pri vchode. Bližšie informácie nájdete na stránkach jednotlivých dopravcov (Slovenská poštaGLSDPD).

 

Pre aktuálne informácie sledujte náš web a sociálne siete.

E-shop v plnej prevádzke.

16. 3. 2020
 

Prinášame zoznam noviniek a opatrení, ktoré sme urobili v súvislosti s aktuálnym nariadením vlády

proti zamedzeniu šírenia koronavírusu COVID-19. Pre bezpečný nákup využite náš e-shop.

 

Dôležité zmeny v súvislosti s nariadením vlády SR z 15. 3. 2020:

 

Nakupovanie online cez náš e-shop Molo sport funguje bez obmedzenia. Do odvolania sme uzavreli všetky predajne Sportisimo. Všetci naši expediční zamestnanci podliehajú kontrole - je im meraná teplota a nielen pri manipulácii so zásielkami sú vybavení rúškami. Ďalej pravidelne dezinfikujeme všetky skladové priestory, kľučky, toalety aj šatne. 

 

Všetkým vydaným darčekovým certifikátom a poukážkam so zľavou od 1. 3. 2019 do 14. 3. 2020 sme automaticky predĺžili platnosť o 3 mesiace.

 

 

Predlžujeme lehotu na vrátenie a výmenu tovaru na 60 dní

 

Nakúpili ste online? Teraz máte 60 dní na výmenu alebo vrátenie. Nakúpili ste v predajni? Teraz máte 60 dní na výmenu. Zmeny sú platné na všetky objednávky doručené po 1. 3. 2020 až do odvolania, a to pre všetkých zákazníkov. Ak ste navyše registrovaným zákazníkom (a patríte tak do Sportisimo Klubu), môžete tovar pri nákupe v predajni do 60 dní aj vrátiť.

 

Či už vo vašom jarnom šatníku alebo v športovej výbave chýba čokoľvek, neváhajte sa na nás obrátiť - vedľa kvalitnej stravy alebo dostatku spánku je to práve pohyb a pobyt na čerstvom vzduchu, ktorý významne podporuje našu obranyschopnosť a dobrú náladu.

 

Držíme vám palce, nech to zvládnete.

 

 

Tím Molo sport.

 

 

 

 

 Výber top produktov najrôznejších módnych značiek nájdeš v kompletnej ponuke.

Neváhaj využiť zľavy, ktoré pre teba máme!

 

 KOMPLETNÁ PONUKA