adidas JAN BS 2 MID I

Detská voľnočasová obuv AF3954

doteraz nehodnotené
hodnotenie: 0
  • Popis
  • Špecifikácie
  • Použité technológie
  • Kolekcie
  • Hodnotenie
  • Diskusia

Popis

adidas JAN BS 2 MID I

Detskú členkovú obuv adidas JAN BS 2 MID I využijú Vaše ratolesti na pestrú škálu aktivít. Členkové prevedenie a pás na suchý zips zaisťujú stabilitu členku. Mechanizmus adiFIT ® zaistí správny výber veľkosti. Tvarovaná vložka Ortholite® poskytuje maximálny komfort. Podošva z nefarbiacej gumy NON-MARKING.

  • detská členková obuv s pásikom na suchý zips
  • mechanizmus adiFIT ® pre správny výber veľkosti
  • antimikrobiálna tvarovaná vložka OrthoLite®
  • nefarbiaca podrážka NON-MARKING

Špecifikácie

Parametre produktu adidas JAN BS 2 MID I

Zvršok syntetika, textil
Podrážka guma
Technológia adiFIT™, Non-Marking, OrthoLite®
Kolekcie Adidas Performance

Použité technológie

adiFIT™

AdiFIT technológia od Adidasu je použitá vo väčšine detskej obuvi. Ukazuje Vám, kedy je na čase kúpit nové topánky.

Systém adiFIT ™ je najlepší nám známy spôsob, ktorým možno u detí stanoviť správnu veľkosť topánok pre ich rastúce nožičky. Tvorí ho vyberateľná vložka, ktorú je možné nájsť v mnohých našich modeloch detskej obuvi. Jeho najväčšou výhodou je, že rodičom i predajcom pomáha priamo zistiť, či topánka dieťaťu správne sedí.

adiFIT v praxi: Celý problém pri skúšaní topánok spočíva v tom, že malé deti nevedia povedať, či im topánka sedí, alebo nie. Preto sme pri všetkých detských topánkach nakreslili na vyberateľnú vkladaciu stielku priestor, ktorý je v topánke skutočne k dispozícii. Pre vyskúšanie teda stačí priložiť nohu na vybratú vkladaciu stielku a posúdiť podľa vyššie uvedeného princípu potrebnú dĺžku.

Prečo nemajú detské topánky žiadnu vytvarovanú vložku? Pretože sa pozdĺžna klenba vyvíja až s pribúdajúcou záťažou, bolo by nezodpovedné zabudovávať vložku s podporou do topánok už od detskej obuvi.

Akceptovateľná je len správna veľkosť! Ako príliš malé, tak aj príliš veľké topánky sú neprípustné. Príliš malé topánky môžu brániť prirodzenému vývoju nohy, príliš veľké topánky naproti tomu podporujú neprirodzený spôsob chôdze. Ide o škody, ktoré za určitých okolností sa už po celý zvyšok života nenapravia.

Choďte bosí! Myslite vždy na to, že častá chôdza naboso je v každom veku tým najlepším tréningom pre nohu. Tento tréning nedokáže nahradiť žiadna obuv!

Non-Marking

Označenie adidas obuvi non-marking znamená, že daná topánka nerobí "čierne čiary". Teda podrážka nezanecháva žiadne šmuhy.

Adidas podrážky s touto technológiou sú vyrobené zo špeciálnych materiálov Adidas, ktoré nezanechávajú na podlahe žiadne stopy. Ide väčšinou o obuv určenú do telocvične (indoor), kde sú akékoľvek farebné čiary nežiadúce. Pri halových športoch sú bežné pohyby do strán, dopredu i dozadu. Športovci sa chcú do všetkých strán pohybovať rýchlo a mať pohyb pod kontrolou. Gumená podrážka musí športovcovi umožniť rýchlo reagovať, skákať, šprintovať a pohybovať sa do strán.

Materiály používané do podrážok topánok adidas pre halové športy nikdy na podlahe nezanechávajú žiadne šmuhy a sú veľmi odolné a trvanlivé.

OrthoLite®

Vložky pre topánky adidas, ktoré sú priedušné a pomáhajú tak predchádzať vzniku baktérií. OrthoLite® vložky sú vyrobené z čistého PU v podobe peny, ktorá je takmer 100% priedušná. To pomáha odvádzať väčšinu potu od nohy a tým topánky o mnoho rýchlejšie vysychajú, čo výrazne prispieva k redukcii prípadných pachov. Vložky OrthoLite® sú dobre umývateľné, odolné, protišmykové a veľmi pohodlné.

Kolekcie

Adidas Performance

Produkty označené logom adidas Performance naväzujú na filozofiu samotného zakladateľa spoločnosti adidas, Adiho Dasslera. Jeho hlavným poslaním a motiváciou bolo poskytovať športovcom špičkové produkty. adidas Performance dnes ponúka funkčné oblečenie a športovú obuv pre širokú škálu športov, ako je napr. beh, futbal, outdoor, tréning, basketbal, tenis, volejbal a dalšie. Vďaka kombinácií najnovších technológií a revolučných materiálov vznikajú produkty, ktoré športovcom pomáhajú prekonať hranice svojich vlastných možností. Z kolekcie adidas Performance si vyberie každý – od rekreačného milovníka športu až po vrcholového športovca.

Hodnotenie

Celkové hodnotenie

0

hodnotení produktu

0
0
0
0
0

Máš tento tovar? Podeľ sa o skúsenosti!

Pridať vlastné hodnotenie

Diskusia

Pýtaj sa, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť