adidas AX2 MID CP K

Detská treková obuv B22844 - 2258012261

doteraz nehodnotené
hodnotenie: 0
  • Popis
  • Špecifikácie
  • Použité technológie
  • Kolekcie
  • Hodnotenie
  • Diskusia

Popis

adidas AX2 MID CP K

Detská treková obuv adidas AX2 MID CP K vo vyššom prevedení. Ľahká, pružná obuv so základnými podpornými prvkami nielen pre horskú turistiku. Podrážky je konštruovaná pre pohodlie na všetkých povrchoch. Zvršok je tvorený odolnou, priedušnou membránou CLIMAPROOF™, ktorá udrží chodidlá v suchu. Podrážka TRAXION™ je konštruovaná pre pohodlnú trakciu na všetkých povrchoch. Reflexné prvky pre vyššiu bezpečnosť.

  • CLIMAPROOF® ľahká, priedušná membrána udržiava nohy v teple, suchu a pohodlí
  • TRAXION® - Špecifická pre optimálny záber na suchom prírodnom povrchu

Špecifikácie

Parametre produktu adidas AX2 MID CP K

Zvršok textília, syntetika
Medzipodrážka vstrekovaná EVA pena
Podrážka guma
Membrána CLIMAPROOF®
Technológia TRAXION®, CLIMAPROOF ® - obuv, EVA
Kolekcie Adidas Performance

Použité technológie

TRAXION®

Špecifický profil podrážky TRAXION® a rozmiestnenie jednotlivých gripov, tak aby na nohu nebol vyvíjaný prílišný tlak. Využíva sa predovšetkým u kopačiek, ale výhody prináša aj u obuvi, ktorá je určená pre iné športy (napr. beh v prírode). TRAXION® maximalizuje záber do všetkých smerov. Športovci tento dizajn podrážky ocenia najmä pri zmenách smeru a počas predozadných pohybov.

CLIMAPROOF ® - obuv

Ľahká priedušná membrána, ktorá obopína nohu a súčasne ju chráni pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi, ako je vietor, dážď a sneh. Zároveň umožňuje potu, aby sa odparoval. CLIMAPROOF ® udržuje nohy v teple, suchu a pohodlí. Blato, sneh, ľad a dážď nemajú vďaka ochranným prvkom obuvi CLIMAPROOF ® na Váš tréning žiadny vplyv.

EVA

Materiál s pórovitou štruktúrou vyznačujúci sa veľmi nízkou hmotnosťou a vynikajúcimi tlmiacimi vlastnosťami. EVA = Ethyl Vinyl Acetate.
Najrozšírenejší materiál medzipodrážky obuvi.

Kolekcie

Adidas Performance

Produkty označené logom adidas Performance naväzujú na filozofiu samotného zakladateľa spoločnosti adidas, Adiho Dasslera. Jeho hlavným poslaním a motiváciou bolo poskytovať športovcom špičkové produkty. adidas Performance dnes ponúka funkčné oblečenie a športovú obuv pre širokú škálu športov, ako je napr. beh, futbal, outdoor, tréning, basketbal, tenis, volejbal a dalšie. Vďaka kombinácií najnovších technológií a revolučných materiálov vznikajú produkty, ktoré športovcom pomáhajú prekonať hranice svojich vlastných možností. Z kolekcie adidas Performance si vyberie každý – od rekreačného milovníka športu až po vrcholového športovca.

Hodnotenie

Celkové hodnotenie

0

hodnotení produktu

0
0
0
0
0

Máš tento tovar? Podeľ sa o skúsenosti!

Pridať vlastné hodnotenie

Diskusia

Pýtaj sa, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť