adidas ANZIT DLX

71,95 €
M18556 - 2252045339_Black_7_5
  • Popis
  • Použité technológie
  • Hodnotenie (0)
  • Diskusia (0)

Popis

adidas ANZIT DLX

Pánska outdoorová obuv adidas ANZIT DLX s koženým zvrškom nie len pre voľný čas. Rozmiestnenie gripov TRAXION zaručí stabilitu a záber pri každodenných vonkajších aktivitách. Antibakteriálna stielka ORTHOLITE zaručuje komfort pri nosení. O nárazy pri chôdzi sa postará tlmiaci materiál ADIPRENE.

  • odolný materiál
  • záber do všetkých strán
  • tlmenie pri dopade

Parametre produktu adidas ANZIT DLX

Farba čierna 85 %, béžová 15 %
Zvršok koža, syntetika
Podrážka guma
Technológia adiPRENE®, TRAXION®, OrthoLite®

Použité technológie

adiPRENE®

adidas adiPRENE® sa používa v oblasti päty ako dodatočný tlmiaci materiál, ktorý má za úlohu znižovať značné zaťaženie, u ktorého dochádza v priebehu došlapovej fázy. Materiál sa pritom vďaka svojim viskóznym vlastnostiam cielene deformuje, takže pohlcuje veľkú časť energie.U športových odvetví (napr. hádzaná, volejbal, tenis) sa materiál používa ako záhlavok priamo pod pätnou kosťou. Naproti tomu u bežeckých topánok adidas sa materiál používa v zadnej, vonkajšej oblasti päty. Dôvodom je poloha nohy (ľahká supinácia) behom prvého kontaktu so zemou. Pretože k tomu dochádza len u bežeckých športov, je takýto typ konštrukcie výraznou indíciou, že máme do činenia s bežeckou obuvou. U základných cenových úrovní sa adidas adiPRENE® používa tiež ako záhlavok len pod volnejšou pätou.

TRAXION®

Špecifický profil podrážky TRAXION® a rozmiestnenie jednotlivých gripov, tak aby na nohu nebol vyvíjaný prílišný tlak. Využíva sa predovšetkým u kopačiek, ale výhody prináša aj u obuvi, ktorá je určená pre iné športy (napr. beh v prírode). TRAXION® maximalizuje záber do všetkých smerov. Športovci tento dizajn podrážky ocenia najmä pri zmenách smeru a počas predozadných pohybov.

OrthoLite®

Vložky pre topánky adidas, ktoré sú priedušné a pomáhajú tak predchádzať vzniku baktérií. OrthoLite® vložky sú vyrobené z čistého PU v podobe peny, ktorá je takmer 100% priedušná. To pomáha odvádzať väčšinu potu od nohy a tým topánky o mnoho rýchlejšie vysychajú, čo výrazne prispieva k redukcii prípadných pachov. Vložky OrthoLite® sú dobre umývateľné, odolné, protišmykové a veľmi pohodlné.

Hodnotenie (0)

Celkové hodnotenie

0

hodnotení produktu

0
0
0
0
0

Máš tento tovar? Podeľ sa o skúsenosti!

Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť nové hodnotenie

1

Oznámkuj svoju skúsenosť s tovarom

Zle
Výborné

2

Povedz nám niečo o sebe


3

Pridaj slovné hodnotenie

Tvoje slovné hodnotenie pomôže ostatným pri výbere tovaru. Tak sa neboj popísať prednosti alebo slabiny výrobku.

Diskusia (0)

Pýtaj sa, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť